Uncategorized

Dlaczego lepiej wynająć luksusowy apartament niż hotel?

Dlaczego lepiej wynająć luksusowy apartament niż hotel?

Jeśli podróżujesz w interesach lub często wyjeżdżasz na wakacje, możesz zdać sobie sprawę, że krótkoterminowe apartamenty szybko stają się nowymi luksusowymi hotelami. Mogą nie mieć obsługi pokoju ani usług sprzątania, ale wiele oferuje luksusowe udogodnienia i korzyści, których po prostu nie można znaleźć w sieci hotelowej.

Oto trzy zalety wynajmu zamiast oszczędzania w hotelu:

1. Niższe koszty

Zwłaszcza jeśli przebywasz w mieście przez tydzień lub dłużej, wynajem domu lub mieszkania może być tańszy niż płacenie za nocleg w hotelu. Nawet w najbardziej ekonomicznych hotelach możesz łatwo zapłacić nawet 1000 USD tygodniowo. Ale wiele ładnych domów do wynajęcia kosztuje podobną kwotę przez cały miesiąc pobytu, a nawet proporcjonalnie do czynszu, jeśli zostajesz tylko na część miesiąca.
Może ci się to spodobać

2. Ładniejsza lokalizacja

Sieci hotelowe są często budowane w centrach handlowych, ograniczając Cię do autostrad i sieci fast food. Przy wynajmie prywatnego mieszkania lub mieszkania wybierasz swoją okolicę i otoczenie. Na przykład, jeśli odwiedzasz Chicago, możesz zdecydować się na pobyt w modnej dzielnicy Chicago w pobliżu Wrigley Field lub Lincoln Park. W dzielnicach takich jak Bloomingdale w Chicago masz przyjazny pieszym dostęp do parków publicznych i modnych lokalnych restauracji do wyboru, dzięki czemu Twoja wizyta jest bardziej osobista i lokalna.

3. Lepsze udogodnienia

Wanny z hydromasażem, duże telewizory z płaskim ekranem, pokoje bilardowe oraz prywatna pralka i suszarka niekoniecznie są częścią hoteli. Są jednak dość powszechne w mieszkaniach. Jeśli nie masz nic przeciwko posprzątaniu własnego bałaganu, posiadanie w pełni wyposażonej kuchni jest miłe, jeśli podróżujesz samotnie lub chcesz zaprosić ludzi na posiłek. Posiadanie ganku lub patio na dziedzińcu może być odświeżającą zmianą tempa w stosunku do zwykłych czterech ścian pokoju hotelowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *