Blog

Jesienne zwiedzanie we Wrocławiu i nie tylko

Dinette (Plac Teatralny 8, Wrocław)

To mój numer jeden. Zdecydowanie. Odwiedzaliśmy Dinette codziennie we Wrocławiu. Jest przestronny, z niesamowitym wnętrzem, doskonałą obsługą i ogromną listą potraw dostępnych w menu. Bardzo ciekawe menu, które ma wiele do zaoferowania, ale nie onieśmiela, jest przemyślane i zorganizowane. Koniecznie musisz odwiedzić to miejsce.

Komfortowe apartamenty na wynajem we Wrocławiu – Batogospot

Bułka z masłem (Włodkowica 8a, Wrocław)

W karcie znajdziecie pyszne guacamole i hummus. To po prostu świetne miejsce do siedzenia i rozmów. Nie powiedziałbym, że to miejsce, w którym zjesz kolację, ale jest to niesamowite na drinka i przekąskę. Naprawdę lubię to miejsce.

Charlotte (Św. Antoniego 2/4, Wrocław)

Charlotte ukryta jest w starej kamienicy. To świetny wybór, jeśli masz ochotę na pyszne śniadanie lub kieliszek dobrego wina! Kiedy odwiedziliśmy, było bardzo tłoczno, ale atmosfera była naprawdę przyjazna. Podobały mi się wszystkie restauracje w kamienicy (było ich więcej!), ale niestety nie zdążyliśmy odwiedzić wszystkich.

Wspaniałe miejsce na zjedzenie śniadania z przyjaciółmi.

Hotel Monopol (Modrzejewskiej 2, Wrocław)

Piękne ART DECO, perła architektury. Sam budynek jest oszałamiający, ale wnętrze sprawi, że oszalejesz. Jeśli nie planujesz tam zostać, po prostu wejdź i napij się kawy.

***

Poszukujesz sposobu na pozyskanie nowych klientów? Zapoznaj się z procesem lead generation. Neocraft jako specjalista w generowaniu leadów pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów dla Twojego biznesu.

***

A może poza Wrocław?

W pobliżu Wrocławia jest wiele miejsc, które tworzą topowe atrakcje turystyczne w Polsce. Ogromne rezerwaty przyrody i bogatej architektury w Polsce zafascynowały miliony, a  Dolny Śląsk w południowo-zachodniej Polsce,  blisko  Czech i Niemiec,  jest rozkoszą podróżnika.

Nizina Śląska, Przedgórze Sudetów, Sudety,  Karkonosze  stanowią doskonałe wypady przyrodnicze w  Dolnym Śląsku. Połącz wszystkie te wspaniałości z cudami architektury, takimi jak  Kościół Pokoju w Świdnicy  –  największy drewniany barokowy kościół na świecie, Książ i  Zamek Grodno, a będziesz delektował się każdą chwilą spędzoną na zwiedzaniu podwrocławskich miejsc.

Wiem, że to nie wszystko, a poza miejscami sugerowanymi poniżej jest o wiele więcej do zwiedzenia, ale to właśnie te miejsca to to, co najlepsze na Dolnym Śląsku, które trzeba odwiedzić. Najlepsze jest to, że wszystkie te miejsca znajdują się około 2-3 godziny jazdy od Wrocławia.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *